DOMĖJOMĖS KARJEROS GALIMYBĖMIS TAURAGĖJE (2018-03-05 00:00:00)

Ketvirtadienį, pirmąją pavasario dieną, kuri buvo gana žiemiška, Tauragės SMC 6-III klasių mokiniai, susidomėję karjeros galimybėmis, lankėsi Tauragės įmonėse - UAB Ansell Protective Solutions Lithuania ir norvegų kapitalo įmonėje „Egersund Net“.

Išvyka labai patiko, nes praplėtėme savo akiratį, sužinojome, kokia gamyba vyksta Tauragėje. Įmonėje „Egersund Net“ lankėmės jau ne pirmą kartą, nes mūsų centras su ja bendradarbiauja. Po pirmojo apsilankymo, kuris vyko rudenį, dirbti šioje įmonėje pareiškė norą trys mūsų mokyklos nepilnamečiai, nors ekskursiją vedusi darbuotoja įspėjo, jog darbas čia labai sunkus. Iki šiol dirba IIIa klasės mokinys Erikas, jo darbu įmonės administracija labai patenkinta.

Apsilankę įmonėje UAB Ansell Protective Solutions Lithuania nustebome sužinoję, jog čia gaminamos slaugos priemonės, narų kostiumai, dujokaukės, karščiui atsparūs kostiumai ir kt. Daugelis pirmą kartą išgirdome, jog Tauragėje yra tokia įmonė. Ekskursiją vedusi darbuotoja labai išsamiai papasakojo apie gamybą bei gaminių testavimą. Smagu žinoti, kad mūsų mieste pagaminta produkcija keliauja į daugelį pasaulio šalių.

Grįžę iš išvykos užpildėme anketas, kur išsakėme savo nuomonę, pateikėme pasiūlymų, kaip plėsti mūsų centro mokinių karjeros galimybes. Keletas mokinių susidomėjo darbu tinklų gamybos įmonėje ir ketino jau kitą dieną bandyti įsidarbinti.

Algirdas Išoras, IIIa klasė