PER GYVENIMĄ SU ETWINNING (2018-05-17 00:00:00)

Tauragės PMMC vyko respublikinė konferencija „Per gyvenimą su eTwinning: įtraukiamojo ugdymo bendradarbiaujant link“, kurioje be  tauragiškių dalyvavo didelis būrys kolegių iš  Raseinių, Jurbarko bei Šilutės rajonų mokyklų.

Konferencija – skirta pedagogams, pradedantiems ir jau kuriantiems projektus „eTwinning“ platformoje, siekiant susiburti ir dalintis savo gerąja patirtimi, skatinti pedagogus dažniau ir efektyviau bendrauti bei bendradarbiauti tarpusavyje“.

Džiugu pažymėti, kad šioje konferencijoje gerąja  patirtimi eTwinning projektų kūrime dalinosi ir SMC atstovės.

Anglų kalbos mokytoja – metodininkė Gintarė Kolesnikova  perskaitė pranešimą: „eTwinning projektų integracija į ugdymo procesą – puiki galimybė mokinių kompetencijų ugdymui(si)“. SMC atstovės  Vitalijos Jančauskienės pranešimo tema „Įspūdžiai ir patirtis eTwinning projektinėje veikloje“. Abiejų pranešėjų temos aktualumas sudomino konferencijos dalyvius ir joms teko atsakyti ne į vieną paklausimą.

Po to konferencijos dalyviai, pasiskirstę į grupes, kūrė naujus eTwinning projektus, pristatė bei pažadėjo artimiausioje ateityje užregistruoti juos   eTwinning platformoje.

Konferencija baigėsi  pokalbiais prie kavos puodelio, skanaujant eTwinning 13-ojo gimtadienio tortą ir pažadu ateinančių metų gegužės mėnesį vėl susitikti.

R. Bandzinienė, SMC vokiečių kalbos mokytoja