PAMINĖTA ŠEIMOS DIENA (2018-05-17 00:00:00)

Tauragės suaugusiųjų mokymo centras nuo šio pavasario tęsia sveikatinimo programą ,,Tvirta šeima – mūsų ateitis ir stiprybė – 1“. Šio projekto pagrindinis tikslas – mokinių tėvystės gebėjimų stiprinimas sudarant palankias sąlygas sveikatos gyvenimo  kokybės pagerinimui, prasmingam šeimų buvimui kartu.

Netradicinio ugdymo diena ,,Šeimos šventė“ vyko gegužės 16 d. Jos metu etikos mokytoja Rita Gudauskienė vedė pamoką ,,Mąstyk apie šeimą“. Pateikta vaizdo medžiaga privertė susimąstyti ne tik apie šeimą, santuoką, vertybes, bet ir suteikė peno vidiniams apmąstymams apie kartų santykius šeimoje, pozityvų laisvalaikio praleidimą drauge su tėvais ir kt.

Renginio metu buvo suplanuota ir įgyvendinta net keletas skirtingų, bet viena kitą papildančių veiklų. Gerai nuotaikai ir pozityviam nusiteikimui šokio ritmu mus vedė šokių mokytojas Daivaras Linaburgis. Direktoriaus pavaduotoja Neringa Orentienė organizavo ,,Piratų mankštą“, o sportines estafetes renginio dalyviams vedė kūno kultūros Romas Muzikevičius.

Po estafečių mažiausieji šventės dalyviai piešė savo šeimas, o suaugusieji sėdo prie stalo atsigaivinti arbata ar kava.  Visi šventės dalyviai už įvairias veiklas buvo apdovanoti prizais bei vaišėmis. Smagu buvo matyti komandose ir mokinius su savo vaikučiais, ir linksmai bei sportiškai nusiteikusius mokytojus.

Dėkoju visiems už puikią nuotaiką, galimybę smagiai pabendrauti, pašokti, padiskutuoti, išbandyti jėgas estafetėse bei pamąstyti apie prasmingus pasirinkimus.

SMC direktorė O. Sturonienė