IŠVYKA Į AKMENĖS KRAŠTĄ (2018-11-04 00:00:00)

Rudens atostogų metu Tauragės SMC mokytojai ir keletas mokinių lankėsi Akmenėje. Išvykos tikslas – pasidalinti gerąja patirtimi su Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro bendruomene, susipažinti su miesto istorija bei lankytinomis vietomis.

Foto

Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro direktorė ir mokytojai papasakojo apie savo darbo specifiką, iššūkius ir problemas, sėkmes ir nesėkmes ugdant įvairių mokymosi sunkumų turinčius mokinius.

Tauragės SMC direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Orentienė ir vokiečių kalbos mokytoja Rima Bandzinienė pristatė šiuo metu vykdomą projektą Erasmus + „IKT – mokinių iškritimo iš ugdymo proceso mažinimui“, papasakojo apie projektinius susitikimus, veiklas bei jų teikiamą naudą.

Po pietų lankėmės Akmenės krašto muziejuje, kur saugoma ir eksponuojama vieno žinomiausių Lietuvoje dieninių drugių kolekcionieriaus Boriso Izenbeko  kolekcija, išgirdome įdomų pasakojimą apie kolekcionieriaus nuveiktus darbus.

Nuvykę į Papilę, kuri garsi tuo, kad čia paskutinius trejetą gyvenimo metų praleido ir amžinojo poilsio atgulė žymus XIX a. Lietuvos istorikas, rašytojas, lietuvių tautinės savigarbos žadintojas Simonas Daukantas, aplankėme jo vardo memorialinį muziejų, vaikščiojome kadaise jo sumintais takais. Pasigėrėję įspūdingu paminklu, elegantiška Simono Daukanto figūra, iškilusia virš mažo miestelio, uždegėme žvakutes prie jo kapo.

Dėkojame Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro bendruomenei už šiltą priėmimą ir pasidalijimą patirtimi bei SMC direktorei O. Sturonienei už suorganizuotą puikią ekskursiją.

Kristina Nevelkienė, lietuvių kalbos mokytoja