ŠIMTADIENIO TRAUKINYS DUNDA LINK BRANDOS STOTELĖS... (2019-02-19 00:00:00)

SMC ŠIMTADIENIO traukinys, įgavęs pagreitį, trumpai stabteli stotelėse ,,Skaitau“, ,,Mąstau“, ,,Skaičiuoju“, ,,Kuriu“. Čia traukinio kapitonė O. Sturonienė ir jos padėjėja N. Orentienė ragina abiturientus semtis žinių, o negailestingi trečiokai ir jų auklėtojos A. Vaičiūnienė ir R. Skrodenienė kiekvienoje stotelėje tikrina įvairiausius gebėjimus. Pagaliau abiturientams išduodami pusatestačiai ir traukinys, vis dar pripildytas nerūpestingo juoko, visu greičiu nudunda link brandos egzaminų stotelės.

Sėkmės Jums, mieli abiturientai!

ANTANAS BARANAUSKAS - KITAIP

SMC istorijos, lietuvių k. ir matematikos mokytojos nusprendė į A. Baranausko asmenybę pažvelgti kitaip - per istorijos, literatūros ir matematikos prizmę.

Vasario 14 d. SMC mokiniai ir mokytojai bei rajono istorijos, lietuvių k., matematikos pedagogai buvo pakviesti į atvirą integruotą istorijos, matematikos ir lietuvių k. pamoką, kur mokytojos Audronė, Kristina ir Rasa išsikėlė sau tikslą: skatinti mokinius pažinti, vertinti, suprasti ryškiausio XIX a. vidurio lietuvių poeto romantiko Antano Baranausko kūrybą, pažvelgti į jo asmenybę per istorijos, literatūros ir matematikos prizmę.

Mokytojos, naudodamos įvairius darbo būdus ir metodus, stengėsi visapusiškai atskleisti spalvingą poeto asmenybę. O apie tai, kaip joms pavyko, liudija mokinių ir stebėtojų atsiliepimai: ,,Sukurta puiki edukacinė aplinka ir gera nuotaika“, ,, įgyvendinti iškelti uždaviniai“, ,,mokiniai įtraukiami į procesą atlikdami įvairias praktines užduotis“, ,,mokiniai, nuolat skatinami žodžiu, noriai dirbo, buvo aktyvūs“, ,, labiausiai pavyko pažinti A. Baranauską matematikoje“.

TSMC informacija