MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA (2019-09-03 00:00:00)

Palikę už durų nuostabios vasaros prisiminimus, Tauragės suaugusiųjų mokymo centro mokiniai ir mokytojai rinkosi į aktų salę ramūs, susikaupę ir pasirengę ryžtingai pradėti naujuosius mokslo metus.

Mokslo metų pradžios šventė pradėta tradiciškai – sugiedota ,,Tautiška giesmė“. Visų šventės dalyvių sielas sušildė tarptautinių festivalių laureatės Aleksės Šlamaitės daina – sveikinimas mokytojams, o vėliau jos sesė Meidė ir mama dovanojo dar keletą dainų.

Foto

Pasveikinti ir palinkėti visiems gerų mokslo metų atvyko Tauragės rajono savivaldybės tarybos narė Rita Grigalienė. Linkėdama sėkmės, susikaupimo ir gražių akimirkų mokykloje ji SMC kolektyvui įteikė saldžią dovanėlę.

Šventės organizatorė ir vedėja direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Neringa Orentienė dovanojo mokiniams, mokytojams ir svečiams malonius sveikinimo žodžius, pasidžiaugė praėjusiųjų mokslo metų mokinių ir mokytojų pasiekimais bei nubrėžė gaires naujiems mokslo metams.

Po šventės mokiniai su klasių auklėtojais išskubėjo į klases aptarti artimiausias veiklas, pildyti trūkstamus dokumentus. Čia jų laukė netikėtos dovanos – mokyklinių rinkinių pakuotės, kur sudėtos reikalingiausios priemonės: pieštukai, drožtukai, trintukai, rašikliai, skriestuvai, liniuotės, skaičiuotuvai, sąsiuviniai ir kt.

Ačiū Tauragės rajono savivaldybei!

K. Nevelkienė, lietuvių kalbos mokytoja