SMC BENDRUOMENĖS DIENA „SUSIPAŽINKIME“ (2019-09-03 00:00:00)

Š.m. rugsėjo  3 dieną Tauragės SMC suorganizuota bendruomenės diena „Susipažinkime“, kurios metu mokiniams buvo pristatytas centras, jame dirbantys mokytojai, mokiniai buvo įtraukti į netradicines veiklas.

Bendruomenės dieną pradėjo direktoriaus pavaduotoja N.Orentienė, pristatydama SMC centrą, jo bendruomenę. Po pristatymo mokiniai buvo pakviesti sudalyvauti kūrybinėje veikloje – pasigaminti skirtuką knygai. Mokiniams padėjo išradingosios mokytojos G.Ciganienė ir G.Budginienė. Vieni mokiniai gamino, kaip patys sakė, ,,ekonominį” skirtuką, kiti kantriai karpė aplikacijas ar papuošė piešiniais.

Foto

Pasigaminus skirtuką, reikėjo padabinti jį lietuvišku ar lotynišku posakiu. Kaligrafines plunksnas mirkydami į juodą rašalą, mokiniai ant skirtukų užrašė labiausiai patikusias mintis, kurias jiems pasirinkti pasiūlė mokytoja R.Katauskienė.

Susipažinimo ir įsitraukimo veiklas ir žaidimus mokiniams išradingai organizavo mokytojai A.Sermontienė, D.Juozaitienė, V.Galbogis.

Paskutinėje  veikloje mokiniai turėjo pažinti,  atskirti, paragauti, pauostyti  dešimt prieskonių. Prieskonius visi pažino puikiai. Technologijų mokytoja D. Juozaitienė džiaugėsi mokinių gebėjimais. Taip pat mokiniai turėjo įvykdyti technologijų mokytojo V. Galbogio paruoštą užduotį apie konstrukcines medžiagas.

Apibendrinti vykusias veiklas, pasidalinti savo mintimis prie kavos ar arbatos puodelio susirinko visi bendruomenės dienos dalyviai. Mokiniai džiaugėsi netradicinėmis veiklomis, savo atliktų darbų paroda,  o mokytojai – nuoširdžiu mokinių įsitraukimu.

Už bendruomenės dienos organizavimą, įgytas žinias dėkojame mokytojams: G. Budginienei, G.Ciganienei, A.Sermontienei, D. Juozaitienei, V. Galbogiui.

Bendruomenės diena centre vyko jau nebe pirmą kartą, tikėtina, kad tai taps gražia ir bendruomenę vienijančia tradicija.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rita Katauskienė