,,PATIRSIME SĖKMĘ DIRBDAMI KARTU“ (2020-02-06 00:00:00)

Taip pavadinta mokinių Pažangos diena, į kurią trečiadienio vakarą rinkosi Tauragės SMC bendruomenė. Susirinkusiuosius pasitiko pavaduotoja N. Orentienė, laikinai einanti direktoriaus pareigas, anglų kalbos mokytoja G. Kolesnikova ir fizikos mokytoja D. Ramanauskienė.

Pavaduotoja Neringa pasveikino mokinius, sėkmingai baigusius I-ąjį pusmetį; geriausiai besimokantiems, lankantiems užsiėmimus, dalyvaujantiems popamokinėje veikloje buvo įteiktos padėkos.

Mokytojos Gintarė ir Dalija pakvietė mokinius ir kolegas pakeliauti. Susiskirstę poromis pamokos dalyviai turėjo apsilankyti įvairiose stotelėse ir atlikti užduotis. O tų stotelių – net šešios! Atvykus į ,,Fizikos laboratoriją“ reikėjo atlikti bandymą, ,,Išminties lobyne“ – surasti knygoje patarlę apie mokslą arba sėkmę ir ją gražiai užrašyti plunksna, ,,Kelionėje po kalbų pasaulį“ – išspręsti kryžiažodžius anglų ir rusų kalbomis, ,,Sveikos gyvensenos“ stotelėje – pamatuoti kraujo spaudimą, užrašyti duomenis, parašyti 5 patarimus sveikai gyvensenai. Atvykus į stotelę ,,Mano ateities karjera“ reikėjo rasti internete profesiją, kurios norėtų siekti ateityje, išsiaiškinti, kokie reikalingi mokomieji dalykai norintiems ją studijuoti, kokie egzaminai privalomi, kur studijuoti. Viską aprašyti, padaryti mini plakatą ir jį atspausdinti. Paskutinė stotelė - simbolio ,,Bendruomenės metai“ kūrimas – iš duotų magnetukų sukurti ir išdėlioti simbolį, atspindintį Tauragės SMC bendruomenę.

Visa bendruomenė smagiai įsijungė į veiklas ir po kelių valandų nuoširdaus darbo visi susėdo prie stalo aptarti, kaip kam sekėsi, kokie užsiėmimai pavyko labiausiai. Gurkšnojant arbatą buvo smagu pasidalinti įspūdžiais, papasakoti apie savo pasiekimus.

K. Nevelkienė, lietuvių kalbos mokytoja