KVIEČIAME STUDIJUOTI LSMU GYVŪNŲ MOKSLŲ FAKULTETE! (2020-07-30 00:00:00)

Kviečiame studijuoti LSMU Gyvūnų mokslų fakultete! Studijos valstybės finansuojamos!

LSMU Gyvūnų mokslų fakultete vykdomos studijų programos: Gyvūnų mokslas (iki 2018m, buvusi programa - Gyvulininkystės technologija) ir Gyvūno ir žmogaus sąveika (iki 2018m, buvusi programa - Gyvūnų mokslas). Šios studijų programos apima eilę veiklos sričių. Absolventai gali įsidarbinti gyvūnų produkciją gaminančiose įmonėse, pieno, mėsos bei jų produktų perdirbimo sistemoje, pašarų gamybos ir jų kokybės vertinimo sistemoje, konsultavimo tarnybose, rajonų savivaldybėse, žemės ūkio paslaugas teikiančiose institucijose, taip pat kurti savo verslą.

Gyvūno ir žmogaus sąveikos bakalauro studijų programa pradėta vykdyti prieš septynerius metus. Rengiame kinologijos ir žirgininkystės absolventus. Nuo šių metų pasiūlysime ir egzotinių gyvūnų bei felinologijos specializacijas. Tai jungtinė studijų programa, nes studijose dalyvauja net keturi fakultetai. Tai pirmieji žingsniai į alternatyviąją mediciną – kaniterapiją, hipoterapiją ar delfinų terapiją. Susidomėjimas šia studijų programa didėja. Studentai, po bakalauro studijų, mokslus gali tęsti magistrantūroje.

Studentams, Lietuvos sveikatos mokslų universitete, suteikta galimybė įgyti daug praktinių žinių, nes mes aktyviai bendradarbiaujame su socialiniais partneriais be to, vykdomos papildomos praktikos, kurias studentai mielai renkasi.

Studentai mokslinės veiklos pradmenis gauna dalyvaudami studentų mokslinės draugijos veikloje, klausydami užsienio šalių universitetų dėstytojų paskaitų ir dalyvaudami praktiniuose užsiėmimuose.

Gyvūnų mokslų fakulteto studentai, pasinaudodami Erazmus mainų programos galimybėmis, gali išvykti studijuoti arba atlikti praktiką į užsienio universitetus. Universitete sudarytos puikios sąlygos naudotis viena moderniausių Lietuvoje bibliotekų ir informacijos centru, sportuoti, dalyvauti tautinių šokių kolektyvo ir kitose veiklose.

Plačiau apie studijų programas:

Prašymų teikimas per www.lamabpo.lt