NAUJŲ MOKSLO METŲ STARTAS – SAUGIU ATSTUMU! (2020-09-03 00:00:00)

Tauragės SMC , kaip ir visose bendrojo lavinimo įstaigose, naujų mokslo metų startas prasidėjo antradienį. Centro administracija pakvietė bendruomenę į šventinį renginį Jovarų pagrindinės mokyklos vidiniame kiemelyje, kur nebuvo nei svečių, nei ilgų kalbų. Saugiu atstumu sustoję mokiniai ir mokytojai sugiedojo Lietuvos Respublikos himną, išklausė direktoriaus pavaduotojos Neringos Orentienės, laikinai atliekančios direktoriaus pareigas, sveikinimus ir linkėjimus bei muzikos mokytojo Dariaus Griciaus parengtą trumpą šventinį koncertą. Klasėse mokinius pasitiko auklėtojos, kurios supažindino su esama tvarka ir naujais reikalavimais, įteikė savivaldybės dovanotus krepšelius su kanceliarinėmis prekėmis.

Rugsėjo 2-oji pasidėjo bendruomenės diena „Susipažinkime“. Dailės mokytojos Gitana Budginienė ir Gitana Ciganienė supažindino mokinius su veiksmo menu bei suteikė galimybę patiems bent trumpam tapti menininkais. Technologijų mokytojai Danguolė Juozaitienė ir Vidas Galbogis pakvietė pagaminti ,,Žiedelių koliažą“ iš pistacijų lukštų, o lietuvių kalbos valandėlėje teko iššifruoti žodį, kuriuo seniau Nidoje ir Neringos mieste buvo vadinamas mokytojas.

Reflektuodami mokiniai išsakė savo mintis, kaip jiems sekėsi atlikti minėtas veiklas, kas paliko didžiausią įspūdį, ir vienu balsu tvirtino, kad naujų mokslo metų startui jau pasiruošę.

TSMC informacija