MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA (2017-09-06 00:00:00)

Palikę už mokyklos slenksčio vasarą, Tauragės suaugusiųjų mokymo centro bendruomenė susirinko paminėti Mokslo ir Žinių dienos. Šventinė nuotaika atsispindėjo susirinkusiųjų veiduose – vieni kitų pasiilgę skubėjo dalintis vasaros įspūdžiais.

Šventė pradėta  tradiciškai - giedant Lietuvos Respublikos himną. Gausų būrį mokinių, mokytojų, svečių skubėjo pasveikinti mokyklos direktorė Ona Sturonienė, primindama per praėjusius mokslo metus nuveiktus darbus ir optimistiškai žvelgdama į ateinančiuosius.

Šventėje dalyvavę Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai Rita Grigalienė ir Pranas Petrošius pasidžiaugė SMC abiturientų brandos egzaminų rezultatais, visos bendruomenės sutelktumu, įgyvendintais projektais.

Originaliai ir linksmai šventės dalyvius pasveikino lietuvių kalbos mokytoja Zita Jarašūnienė, savo posmais į susirinkusiuosius kreipėsi neseniai SMC pradėjusi dirbti raštinės vedėja Vida Mikalauskienė. Optimistiškai nuteikė 12 klasės mokinio Sauliaus Musvydo kalba, raginanti nuolat ieškoti, tobulėti, gilinti žinias. Šventinę nuotaiką kūrė muzikos mokytojo Dariaus ir jo mokinių atliekamos dainos.

Išsekus sveikinimams ir linkėjimams, mokiniai pasklido po klases susitikti su auklėtojomis ir aptarti daugelį svarbių dalykų.

Sėkmingų naujų mokslo metų!

Lietuvių kalbos mokytoja Kristina Nevelkienė