SMC BENDRUOMENĖS DIENA „PAŽINK MUS, O MES TAVE“ (2018-09-05 00:00:00)

Rugsėjo 4 dieną Tauragės SMC buvo organizuota bendruomenės diena „Pažink mus, o mes tave“, kurios metu mokiniams buvo pristatytas centras, jame dirbantys mokytojai, mokiniai buvo įtraukti į netradicines veiklas.

Bendruomenės dieną pradėjo pavaduotoja N.Orentienė pristatydama centrą, jo veiklos planą. Po pristatymo mokiniai ir mokytojai buvo įtraukti į gimtosios ir užsienio kalbų mokytojų suorganizuotas veiklas „Kalbą žinai – pasaulį valdai“, kurių metų žaidė žodžių dėlionę, pasikartojo kalbos dalis, sprendė kryžiažodžius.

Bendruomenės dienos „Pažink mus, o mes tave“ veiklos planas

Gamtos mokslų mokytojos pakvietę į išmaniąją klasę, kur visiems buvo pristatyta jaunųjų mokslininkų sukurta svetainė „Mokslo sriuba“. Tai keista, įdomi, nuotaikinga, kerinti mokslo populiarinimo televizija smalsiems žmonėms, o jų šūkis: Mokslas ir technologijos ateina pas tave! Mokiniai galėjo pamatyti, kaip atliekami įvairūs bandymai, paskaityti mokslinių straipsnių bei padiskutuoti.

Dailės ir technologijų mokytojai visus pakvietė į „Menų alėją“, kurių metu mokiniai pasigamino rankdarbių iš džiovintų augalų. Naudodami įvairias technikas piešė bei spalvino. „Muzikos garsų“ veiklose mokiniai sužinojo, kaip galimą lavinti balsus, atliko keletą balso lavinimo pratimų bei sudainavo keletą dainų.

„Judriosios pertraukos“ metu kūno kultūros mokytojas pakvietė visus į smagų smiginio turnyrą, kurio nugalėtoju tapo 11 klasės mokinys Vladas.

Apibendrinti vykusias veiklas, pasidalinti savo mintimis susirinko visi bendruomenės dienos dalyviai. Mokytoja R.Bandzinienė pristatė centre vykdomus projektus, supažindino su artėjančio projektinio susitikimo programa.

Bendruomenės diena centre vyko pirmą kartą. Mokiniai džiaugėsi netradicinėmis veiklomis, savo atliktų darbų paroda, na o mokytojai – nuoširdžiu mokinių darbu.

Anglų kalbos mokytoja G. Kolesnikova